Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

IPHONE Serisi

Ürünler > Apple Ürünleri

        Apple bir sürpriz yaparak sadece iPhone 4S'i duyurarak iPhone'cuları şaırttı. Zaten iOS 5'in son sürümünde ki cihaz listesinde iPhone 4S White, iPhone 4S Black ve iPhone 4 (8GB) gibi cihazlar yer alıyor. Dolayısı ile iPhone 5 yerine iPhone 4S'in duyurulması pekte tesadüf olmadı zira Apple son günlerde sıkça dedikodusu yapılan iPhone 4S'i tanıttı.

İPhone 4 S Özellikleri     
        
iPhone 4S; 16, 32 ve 64 GB'lık depolama alanına sahip olacak. 8 Megapixel kamera, 1GB Ram, Wifii Verizon 4G ağ erişimine sahip olacak, A&T operatör desteği, A5 1,0 Ghz DualCore işlemciye sahip olacaktir. Cihaz bugün Türkiye saati ile 20.00'de duyurulacak. Cihazın duyurulmasını takip eden dakikalarda tüm özellikleri sizlerle paylaşacağız.
iPhone 4S'in 8MP kamerası, 3264x2448 piksel boyutunda fotoğraf çekilmesine olanak tanıyor ve bu iPhone 4'ün 5 Megapixel'lik kamerasından en az %60 daha iyi bir sonuç, daha fazla piksel anlamına geliyor. iPhone 4S'in yeni ekran aydınlatma özelliği ile ışık seviyesi düşük ortamlarda daha iyi fotoğraflar çekilebiliyor.

iPhone 4S ile ilk fotoğrafı çekmenin 1.1 saniye, sonrakileri çekmenin ise sadece yarım saniye sürdüğünü belirtiyor. Kamera da bulunan son teknoloji kızılötesi filtreler ve 5 katmanlı lens, Apple'a göre fotoğrafların keskinliğini yüzde 30 artırıyor.

iPhone 4S, ile 1080p çözünürlüğünde video kaydı yapmak artık mümkün. AirPlay mirroring ise Apple TV'nize kablosuz olarak görüntü aktarmanızı yapmanızı sağlıyor.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön