Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Microsoft Exchange Server

Ürünler > Microsoft Ürünleri

       

           

             
Exchange Server, işyerlerinde kullanımı amaçlanan elektronik posta tabanlı bir ortak iletişim sunucusudur. Exchange Lisansları Microsoft'tan ve satıcılarından alınabilir.
Kuruluşunuzda Exchange sunucusu kullanılıyorsa, ancak hesabınız olup olmadığını ya da bu hesabı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, hesabınızla ilgili yardım almak için kuruluşunuzun yardım masasına veya ağ yöneticisine başvurun.
Genellikle ev kullanıcılarının Exchange Server e-posta hesabı bulunmaz; bunun yerine bir Internet servis sağlayıcısı (ISS) aracılığıyla POP3 e-posta hesabı veya MSN® Hotmail® gibi bir Web tabanlı e-posta hizmetini kullanırlar. POP3 e-posta hesabı kullanıyorsanız, ISS'niz özel hesap bilgilerinizi size verebilir. Exchange Server hesabı olmayan kişiler Outlook'ta Exchange Server gerektiren özellikleri kullanamazlar.

           
Bu özelliklere ilişkin Yardım'da aşağıdaki gösterimlerden biri yer alır:

  • Bu özellik için bir Microsoft Exchange hesabı gerekir. Birçok kişisel ve ev e-posta hesabı POP3 veya IMAP gibi farklı bir hesap türü kullanır; bunlara Windows Live Hotmail veya Google Gmail dahildir. Bu hesaplar bu özellikle kullanılamaz.

  • Bu özellik için, Microsoft Exchange 2003 veya sonraki bir sürümün hesabını kullanmanız gerekir. Ev hesaplarının ve kişisel hesapların çoğunda Exchange kullanılmaz.

  • Bu özellik için, Microsoft Exchange hesabını Önbelleğe Alınmış Exchange Modu'nda kullanmanız gerekir. Ev hesaplarının ve kişisel hesapların çoğunda Exchange kullanılmaz.


İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön