Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Microsoft Windows Server

Ürünler > Microsoft Ürünleri      

 
 
 
 
 
 
 
 
 


         Windows Server Foundation güvenilir teknolojisi çoğu küçük işletme uygulamasını çalıştırmanız için bir altyapı sunar. Dosya ve yazdırma paylaşımı, uzaktan erişim ve güvenlik gibi temel BT özellikleri için ekonomik bir platformdur. Bilinen kolay Windows deneyimi sayesinde kuruluşlar platformu rahatça çalıştırabilir.


         Gerçek bir yerel ağın temeli olan Windows Server Foundation, çalışanların e-posta veya Internet erişimine gerek duymadan güvenle veri alıp verebilmelerini sağlar. Ayrıca, Windows Server Foundation; Windows Server'ın daha yüksek sürümlerine kolay yükseltme olanağı sunar; böylece işletmeniz büyüdükçe BT çözümünüz de büyüyebilir.

        Windows Server 2008 R2 Foundation Neden Tercih Etmeliyiz?

        
Windows Server 2008 R2 Foundation, ihtiyaçlarınızı geleneksel alternatiflere göre daha iyi karşılamak için tasarlanmıştır:

        
Genel amaca yönelik sunucu

        
Windows Foundation Server, iş uygulamalarınızı çalıştırmanız, bilgi ve kaynakları paylaşmanız için güvenilir ve ekonomik bir teknoloji altyapısı sağlar. Windows Server 2008 R2 ile, işiniz için ana altyapı, uzak masaüstü hizmetleri ve kimlik yönetimi çözümlerini uygulamakla kalmaz, aynı zamanda Windows Server 2008 R2’nin sağladığı kolaylık ve teknik özelliklerden yararlanan temel LOB uygulamalarınızı da destekleyebilirsiniz.

         
Erişim kolaylığı

         
Window Server Foundation’ı edinmek bundan daha kolay olamazdı. Windows Server Foundation, sunucu donanımınızla beraber önceden yüklenmiş olarak gelir; işletim sistemini ayrıca temin edip sunucu donanımına yüklemeniz gerekmez. Üstelik Windows Server Foundation kapsamlı bir güvenilir Microsoft ortakları ağı tarafından desteklendiği için, yatırımınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

   
     İlk sunucu yatırımınızı yapın

         İlk sunucu yatırımınız BT başarınız için çok önemli olduğundan, Windows Foundation tek sunucu ağını destekleyen ideal bir ilk sunucu sağlar. Windows Server Foundation ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli şekillerde dağıtılma olanağı sunarak esneklik sağlar. Daha da önemlisi, Windows Server Foundation işletmeniz büyüdükçe daha yüksek sürümlerine tamamen yükseltilebilir; Windows Server ailesi de sizinle beraber büyür. Windows Foundation server’a yapacağınız yatırımın, verilerinizin ve uygulamalarınızın güvenilir ve güvenli olmasını sağlayacağını ve ihtiyacınız olduğunda büyüyebilmeniz için olanak sunacağını bilerek rahat bir nefes alabilirsiniz.

        Windows Server 2008 R2 Foundation 'ın Avantajları

         
Güvenilir bir teknolojiye dayanan Windows Server Foundation, çok sayıda iş uygulaması çalıştırmak, bilgi ve kaynak paylaşmak için kuruluşunuza ekonomik, dağıtımı kolay bir altyapı sunar. Bu temel avantajlar hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.
         
          
İş Değeri

          
İş uygulamalarınızı çalıştırmak, bilgi ve kaynak paylaşmak için orijinal, güvenilir ve ekonomik bir teknoloji altyapısıyla işletmenizi güçlendirin.


         Düşük satın alma maliyeti

 •          Çok düşük bir giriş değeri ile önceden yüklenmiş, kullanımı kolay ve orijinal Windows Server.

 •          Daha düşük satın alma, kullanım ve destek maliyeti.


          
İşletmeniz için doğru özellikler

 •          Tam bir sunucunun tüm işlevlerini sunmasının yanı sıra küçük işletme ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiştir.

 •          Güvenli bir iç ağ üzerinden iş uygulamaları çalıştırmak ve bilgi paylaşmak için altyapı sağlar.


         
Orijinal Windows satın aldığınızda:

 •         Mevcut olan en güvenli Windows Server Foundation sürümünü aldığınızı bilirsiniz.

 •         Orijinal yazılımın, casus yazılım gibi yetkisiz veya zararlı yazılımları içermediğinden gönül rahatlığıyla emin olursunuz.

 •         Ödediğinizin karşılığını aldığınızdan emin olursunuz.

 •         Üretkenliğinizi ücretsiz karşıdan yüklemeler, eğitim ve diğer kaynaklarla artırırsınız.

 •         Microsoft veya güvenilir ortak desteğine erişim elde edersiniz.

 •         En yeni iyileştirmelerle daha iyi korunursunuz.

 •         Ürün desteğine, kaynaklara ve sürekli güncelleştirmelere erişim elde edersiniz.


         
Kolaylık

         Alıştığınız kolay Windows arabirimi, çok sayıda donanım aygıtıyla uyumluluk ve Windows Server’ın daha yüksek sürümlerine kolay yükseltilebilirlik özellikleri sayesinde BT ihtiyaçlarınızı daha kolay yöneteceksiniz.


         Satın alma, bakım ve destek kolaylığı

 • Windows Server Foundation, sunucu donanımınızla beraber önceden yüklenmiş olarak gelir; işletim sistemini ayrıca temin edip sunucu donanımına yüklemeniz gerekmez.

 • Windows Server Foundation kapsamlı bir güvenilir Microsof ortakları tarafından desteklenir         Teknoloji Özellikleri
        Çok sayıda iş uygulamasını güvenilir teknolojiyle çalıştırın. Windows Server Foundation, dosya ve yazdırma paylaşımı, uzaktan erişim ve güvenlik özellikleri gibi temel BT özellikleri için ekonomik bir platformdur. Gerçek bir yerel ağın temeli olan Windows Server Foundation çalışanların e-posta veya Internet’e gerek duymadan verilerini tam güvenle iletebilmelerini sağlar.


         İş uygulamalarını çalıştırma
        Temel muhasebe yazılımlarından gelişmiş veritabanı ve e-posta uygulamalarına kadar çeşitli iş uygulamaları için sağlam platform.
Sunucu, işinizi yürütmenizi sağlayan uygulamalara paylaşılan erişim sağlar.

         
Bilgi ve kaynak paylaşma

        Artık kuruluşunuzda, kaynakları çoğaltmaya gerek olmadan, yazıcı, tarayıcı ve yedekleme ekipmanı gibi aygıtları paylaşabilirsiniz.
Sunucu dağıtarak güçlü veri koruması sağlayın. Bu sayede ağ üzerinde dosyalar ve bilgiler için tek bir havuz sağlanır ve veri kaybı olasılığı azalır.

        
Kuruluş bilgilerine her yerden erişim

 • Windows Server içinde Remote Access özelliği çalışanların verilere yoldayken bile erişmelerine olanak tanır.

 • Remote Desktop Services sunucu üzerinde çalışan masaüstü uygulamalarına çeşitli istemci aygıtlardan ve konumlardan erişilebilmesini sağlar


        Windows Server 2008 R2 Foundation'ın Önerilen Kullanım Biçimleri
Windows Server 2008 R2 Foundation ideal bir ilk sunucudur ve tek sunucu ağı oluşturmak için kolayca dağıtılabilir. Windows Server Foundation ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli şekillerde dağıtılabilir.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön