Logo Destek-Logo Raporlama-Logo Satış-Logo Egitim-Apple Destek-Server Destek-Logo Tiger Plus-Logo Go Plus-Logo Tiger Enterprise

İçeriğe git

Ana Menü

Sertifikasyon Egitimleri

Egitim 
 
 
 

        Yazılım Veritabanı Uzmanlığı eğitimi, bilişim sektöründe kendisini geliştirmek isteyen, İngilizce alt yapısı olan, yazılım algoritma mantığına sahip ve en az lise mezunu kişilerin kendisini geliştirerek, sektöre kazandırılması prensibini esas almaktadır.

        Artı Bilişim yukarıda bulanan sertifikalı uzman kadrosu ile profesyonel eğitim alarak iş tecrubelerini ve yazılı dökümanlarını sizlerle paylaşarak sertifika almanızı kolaylaştırırız.


        Sertifikasyon Eğitimlerine Kimler Katılmalıdır?

       Masaüstü ve web uygulamaları hazırlamak isteyen, yazılım,sistem,network,veritabanı alanında kariyer hedefleyen tüm adaylar ile dünyasındaki başarısını Microsoft sertifikaları ile pekiştirmek amacında olan yazılım uzmanlarının katılımcı olabileceği eğitim programıdır.

       Sertifikasyon Eğitimlerinin Kariyerinize KatkıNelerdir?

       
Eğitim alan katılımcılarımız, e-ticaret projesi geliştirme tekniklerini, teknolojinin son versiyonlarını kullanarak uygulamayı ve geliştirmeyi öğrenirler. Almış oldukları eğitimin sonunda girecekleri sınavlarla bilgi ve yeterliliklerini uzmanlık statüsüne taşıyabilirler. Masaüstü yazılım projeleri ve veritabanı uygulamaları üzerine uzmanlaşmak isteyen tüm katılımcılarımız, proje çalışmalarına ek olarak güncel uygulama ve teorik bilginin birleştiği eğitim içeriği ile sektöre hazırlanırlar. Proje hazırlamanın teknikleri, analiz süreci ve iş akışı konularında da yazılım sektörünün tüm süreçlerine hazırlanan kursiyerlerimiz, eğitim sonunda istedikleri alanda proje geliştirebilecek iş akışı bilgisine sahip olurlar.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön